Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chemický peeling

0.png

Věříme, že dlouhodobých a komplexních výsledků lze dosáhnout kombinací špičkových zásahů na klinikách, kvalitní a poučené domácí péče a profesionálního ošetření v salónech.

Na tomto názoru staví celá značka Ekseption. Výraznější zlepšení zdravotního stavu pleti vyžaduje profesionální přístupy používané na klinikách, které se zaměřují na hlavní problémové oblasti jako jsou vrásky, povadlost a nežádoucí barevné změny. Moderní přípravky pro domácí aplikaci značky Ekseption slouží jako příprava, doplnění a ochrana dosažených výsledků. Nabízejí totiž prevenci možných poškození, chrání zdravou pokožku a pomáhají s korekcí viditelných příznaků stárnutí.

Spojení domácího ošetření uzpůsobeného potřebám každé uživatelky a odborně prováděných účinných metod jako jsou chemické peelingy, přináší zdravější pleť mladistvého vzhledu.

Pravidelná aplikace povrchových peelingů sloužících k hloubkovému omlazení pleti představuje velice účinný přístup ke snižování výskytu vrásek, pigmentací a zesvětlení barevného odstínu pleti. Již po jednom ošetření se zlepší povrchová struktura pokožky a pleť se rozzáří.

 

Chemický peeling znamená aplikaci exfoliačních kyselin na pleť, což má za následek stimulaci epidermálních a dermálních struktur. Regenerační mechanismy jsou uvedeny do pohybu, cílem je způsobit objektivní zlepšení ve struktuře, a co je důležitější, vzhled pleti. Ekseption je průlomový peelingový program pro bezpečné a efektivní omlazení pleti.

 

Bezpečné peelingy na bázi organických kyselin pro hluboké omlazení pleti

Peelingy lze použít jako jednorázové ošetření nebo v rámci programu po sobě jdoucích peelingů. Ošetření chemickými peelingy se opakují v určitém intervalu, který umožňuje pokožce uzdravit se, ale nikoli znovu dorůstat. Bezpečně odstraňujeme vrstvy kůže, loupané po peelingu, abychom se vyhnuli vedlejším účinkům.

Kombinace specifické domácí péče o pleť s výkonným ošetřením v salonu

Peelingové programy jsou založeny na různých krocích : aktivace, peeling, regenerace a obnova. Pro každý krok kosmetické výrobky optimalizují výsledky. Účinné látky chrání před UV zářením a volnými radikály, snižují pigmentaci, normalizují pH pokožky a regulují obnovu buněk.

​Na bázi polyhydroxykyselin : kyselina laktobionová a glukonolakton

Polyhydroxykyseliny jsou méně dráždivé, poskytují pohodlí při aplikaci (bez pálení) a lepší výsledky ve srovnání s AHA.

První aktivní peelingy kombinující kyseliny, kyselinu hyaluronovou a peptidy

Kyselina hyaluronová poskytuje peelingům gelovou strukturu pro snazší aplikaci, kontrolovanější peeling a vysoký hydratační účinek. Peptidy se vpravují do pokožky společně s kyselinami, aby se snížily vrásky, stárnutí a pigmentace.

Dodací systém KS

Peelingy obsahují nový dodací systém, který uvolňuje pomalu nejvyšší množství volné kyseliny do pokožky. Maximální výsledek, pohodlí a bezpečnost.

Maximální bezpečnost a výsledky po celý rok

Kyseliny, které používáme, nejsou fotosenzibilizující. Peelingy lze používat po celý rok, pokud jsou kombinované s celodenní ochranou pleti.Peelingy obsahují vysoce koncentrované kyseliny s pH mezi 2 až 3,5, aby pokryly všechny typy pleti a indikace. Peelingy Ekseption jsou nejbezpečnější a vykazují velmi omezené riziko hyperpigmentace.

Nejmodernější vzorce

Peelingy neobsahují konzervační látky, hydroxid amonný, tromethamin ani jiné škodlivé pufry. PH je stabilizováno laktátem sodným, složkou přírodního zvlhčujícího faktoru s keratolytickými funkcemi.

 

Ošetření zahrnuje :​

  • čištění  a odstranění make - upu s kombinací poly - hydroxykyselin
  • enzymatický peeling
  • dočištění pleti micelární vodou
  • odmaštění pleti
  • aplikace chemických peelingů (v nabídce : na suchou a hrubou kůži, na akné a mastnou kůži, na pigmentaci kůže, na povadlou pleť a vrásky)
  • neutralizace kyselin
  • aplikace ochranného krému

DOPORUČUJE SE 14 DNÍ PŘED APLIKACÍ CHEMICKÉHO PEELINGU APLIKOVAT pha AKTIVÁTOR NA VYROVNÁNÍ ph POKOŽKY

CENÍK :

Obličej 850 Kč

Obličej a dekolt 1100 Kč